Публічні договори

Повідомлення від  31.05.2022 р.  про публічну пропозицію (оферту) комунального  підприємства «Луцькводоканал» про укладення Публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення

Відповідно до положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (в редакції Закону України від 03.12.2020 року № 1060), Постанови Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 року № 690 (зі змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 року № 85), статей 633 та 634 Цивільного Кодексу України  комунальне підприємство «Луцькводоканал» розміщує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення (далі по тексту – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень.  

Договір розміщено на офіційному веб сайті КП “Луцькводоканал” (виконавця послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення)  http://vd.lutsk.ua у вільному доступі.

З огляду на те, що цей Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Фактом приєднання споживача до умов договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання (додаток до договору), сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.

Цей Договір розроблений на основі Типового індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 року № 85, яка набрала чинності 04.02.2022 р.

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з моменту його розміщення на офіційному вебсайтові КП “Луцькводоканал” власники/співвласники  будинків не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з  КП “Луцькводоканал”.

-       Індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 -      Заява-приєднання до індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

 

Публічна оферта (пропозиція) про укладення договору між КП « Луцькводоканал» та споживачами послуг

Укладення договору на надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення між виконавцем послуг і споживачами  - співвласниками (фізичними особами, фізичними особами – підприємцями та юридичними особами) багатоквартирного будинку, власниками будинків садибного типу - передбачено Законом України «Про житлово-комунальні послуги».

Згідно з ч. 1 і 2 ст. 633 Цивільного Кодексу України, публічний договір – це договір, в якому одна сторона взяла на себе обов'язок здійснювати надання послуг кожному, хто до неї звернеться. Умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів

Публічна оферта - пропозиція суб’єкта господарювання, адресована будь-якій особі у відповідності зі статтею 633 Цивільного кодексу України, спрямована невизначеному колу осіб, укласти з ним договір про надання послуги на умовах, що містяться в публічній оферті.

У зв’язку з прийняттям Закону України від 03.12.2020 №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 вказаного Закону,  ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України КП «Луцькводоканал» публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення (договору про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення (далі – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку, інших об’єктів нерухомого майна або водопостачання та/або водовідведення в житловому будинку, приєднаних до внутрішньобудинкових мереж, які отримують послуги для задоволення власних потреб, а також для забезпечення господарських, технологічних (власних) потреб багатоквартирного будинку в цілому)

-       Договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем).

 -      Договір з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна, про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на веб-сайті КП «Луцькводоканал» співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з Підприємством.

Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинках, які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання та/або водовідведення або звертаються до КП «Луцькводоканал» для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов публічного індивідуального договору.

У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Договір розміщено на веб-сайті КП «Луцькводоканал» у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до Підприємства, для отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

Перелік споживачів(населення)

 

Публічні договора вжаються укладеними від 1 червня 2020р.

 

Договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем)

Додаток 1 - Інформація про об’єкт

Додаток 2 - Акт спожитих послуг

Додаток 3 - Вимоги до стоків

Додаток 4 - Акт розмежування

Договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем) (для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та бюджетних установ).

Договір з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна, про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

З 01.08.2021р. проводиться передача майна на баланс та в господарське віддання КП «Луцькводоканал» від комунальних підприємств Луцької міської територіальної громади (Княгининівської ОТГ, КП “Забороль” та КП “Рокині”), згідно з рішенням Луцької міської ради.

Мешканці (побутові споживачі), які користуються послугами централізованого водопостачання та централізованого водовідведення починають з 01.08.2021р. проводити розрахунки з  КП «Луцькводоканал»  на підставі публічних договорів. 

http://vd.lutsk.ua/consumers/publichni-dogovory.html

Договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем)

Договір з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої єсамостійними об’єктами нерухомого майна, про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Поширити: