Укладання договору на реструктуризацію боргу

Для укладання договору на реструктуризацію необхідно:

     1. З’ясувати заборгованість, особисто звернувшись до відділ з обслуговування клієнтів за адресою: м. Луцьк, вул. Січова,16 , Дубнівська,26 перший поверх  (див. графік роботи).

     2. Оплатити частину заборгованості (30% суми заборгованості), особисто звернувшись до відділу з обслуговування клієнтів за адресою: м. Луцьк, вул. Січова,16 , Дубнівська,26 перший поверх (див. графік роботи), за умови, що квартира (будинок садибного типу) споживача не була "обмежена" в послугах водопостачання та/або водовідведення.

      3. Звернутися у відділ з обслуговування клієнтів для підписання договору  за адресою: м. Луцьк,  вул. Січова,16, вул. Дубнівська 26 (див. графік роботи), маючи при собі:

  • довідку про склад сім’ї або будинкову книгу
  • паспорт
  • довідка про присвоєння ідентифікаційного коду
  • останню квитанцію про оплату послуг водопостачання та водовідведення та/або розрахункову книжку з відмітками про оплату та показниками лічильника(ів) на день звернення.

      4. Діюча на підприємстві Комісія по роботі з боржниками приймає рішення щодо умов реструктуризації заборгованості та повідомляє про результати заявника письмово та по телефону.

      5. КП «Луцькводоканал» та Споживач укладають договір реструктуризації.

Поширити:
Для укладання договору на реструктуризацію необхідно:

     1. З’ясувати заборгованість, особисто звернувшись до відділ з обслуговування клієнтів за адресою: м. Луцьк, вул. Січова,16 , Дубнівська,26 перший поверх  (див." data-share-imageurl="">