7 лютого, 2021 - 19:28

Аварійники залучали спецтехніку, щоб дістатись до місця пориву крізь замерзлий грунт та відновити водопостачання у районі Ковельської-Червоного Хреста

Аварійні бригади КП «Луцькводоканал» успішно локалізували та усунули наслідки особливо складного пориву в районі вулиць Ковельська, Червоного Хреста та інших.

Через складну аварійну ситуацію частина житлових будинків та обласна інфекційна лікарня у Луцьку лишились без водопостачання, а вода потрапляла на проїжджу частину і швидко замерзала, створюючи небезпечну ситуацію на дорозі. Для усунення наслідків аварії бригади КП «Луцькводоканал» розбивали промерзлий грунт гідропневмомолотом, щоб дістатися до місця пориву. Роботи у надскладних умовах тривали усю ніч та протягом дня. Водночас підприємство «Луцькводоканал» забезпечило постійний довіз питної води для потреб інфекційної лікарні. Наразі водопостачання в районі та в інфекційній лікарні повністю відновлено.

Висловлюємо вдячність працівникам підприємства, які працювати максимально швидко, не зупиняючи робіт і спільними зусиллями досягнувши вдалого результату. Також дякуємо підприємству «Луцькспецкомунтранс» за постійне чергування біля проїжджої частини і посипання дороги сумішшю для захисту від утворення льоду.

Зважаючи на складність робіт, варто відзначити, що вдалого результату досягнуто досить оперативно, а всі залучені працівники показали високий професійний рівень і здатність злагоджено працювати навіть за особливо ускладнених умов.

Поширити: