4 січня, 2021 - 10:21

АВАРІЙНИЙ ПОРИВ НА ВИННИЧЕНКА – ПЕРЕЛІК ВУЛИЦЬ, ЯКІ ТИМЧАСОВО ЛИШИЛИСЬ БЕЗ ВОДОПОСТАЧАННЯ

Бригади аварійників КП «Луцькводоканал» продовжують роботу по виявленню прихованого аварійного місця пориву, внаслідок якого район вулиці Винниченка та прилеглі території лишились без водопостачання. Наразі водопостачання відсутнє на таких вулицях: Винниченка, Яровиця, Івана-Франка, Сверстюка, Залізнична, Сільська, частково Стрілецька, Потапова, Залізняка, Кондратюка, Тесленка, Кооперативна, гуртожиток ВНУ на Потапова, 8.

В районі організовано видачу води на площадці по вул. Винниченка, 5,7,9 для потреб мешканців, які тимчасово лишились без водопостачання. Перепрошуємо за тимчасові незручності. Про хід аварійно-відновлювальних робіт будемо повідомляти додатково.

Нагадаємо: вчора, 3 січня, у зв’язку з аварійною ситуацією, що виникла по вулиці Винниченка, 26, було тимчасово зупинено водопостачання в районі вулиці Винниченка і на прилеглих вулицях. Через аварійний прихований порив на магістральному водогоні затоплено інженерні комунікації електропостачання та зв’язку. Працівники аварійних бригад оперативно провели локалізацію витоку.

Поширити: