21 серпня, 2019 - 12:27

ЧАС ФІКСУВАТИ ПОКАЗНИКИ ЛІЧИЛЬНИКА!

Нагадуємо про початок приймання показників лічильників холодної та гарячої води для проведення нарахувань за серпень!

Покази лічильників, передані по телефону кол-центру з 20.08.2019 року по 03.09.2019 року, приймаються як показник на перше вересня 2019 року, по них проводиться нарахування і вони будуть відображенні в рахунках КП «Луцькводоканал».

У цей період ми працюємо до 20:00, відкрито 36 телефонних ліній, формується електронна черга з інформуванням та можливістю перебування в черзі до 7 хв.

Просимо врахувати, що пікове навантаження за вхідними дзвінками припадає на останні дні, а в межах робочого дня – в першій половині. Тому краще не відкладати подачі показників на останні дні, а зробити це без поспіху, починаючи із 20 серпня.

Якщо ж показник на перше число не буде переданий абонентом, у такому випадку кінцеві показники лічильників визначить підприємство у відповідності до ЗУ “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”, виходячи із середньомісячного споживання.

Існують також альтернативні методи подачі показників приладів обліку:

– через особистий кабінет oc.vd.lutsk.ua або vd.lutsk.ua (головне меню сайту «Особистий кабінет»);

– передача показів за допомогою SMS-повідомлення (067-444-8-777);

– передача показів повідомленням на Viber (067-444-8-777);

– передача показів на електронну скриньку (pokazvoda@gmail.com);

– скриньки для збору показників, що знаходяться за адресами: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 26, м. Луцьк, Вул. Січова, 16, м. Луцьк, вул. Л.Українки, 35 "Центр надання адміністративних послуг у м. Луцьку".

Поширити: