22 жовтня, 2019 - 09:07

ЧАС ФІКСУВАТИ ПОКАЗНИКИ ЛІЧИЛЬНИКА!

Шановні клієнти! Відповідно до «Правил надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення», споживач зобов’язаний щомісячно знімати та передавати підприємству покази лічильників та проводити оплату до 20 числа кожного місяця!

У разі не надання показників лічильників або недопуску представника підприємства до приладу обліку протягом трьох місяців розрахунки проводяться за середньодобовим споживанням. Понад три місяці – за нормами споживання або за загально-будинковим приладом обліку!

Передавати покази індивідуальних приладів обліку холодної води необхідно щомісяця із 20 по 3 число зручним для вас методом (на вибір):

  • кол-центр 28-40-40 в робочі дні з понеділка по п’ятницю (із 20 по 3 число без вихідних);
  • смс-повідомлення на номер 067-444-8-777 або повідомленням на viber (у форматі: код вулиці_номер будинку_номер квартири_пробіл_показник) – цілодобово;
  • цілодобовий особистий кабінет споживача oc.vd.lutsk.ua;
  • на електронну скриньку pokazvoda@gmail.vom;
  • в скриньки самообслуговування, які розташовані в м. Луцьку за адресами: вул. Соборності, 25, вул. Дубнівська, 26, вул. Січова, 16, вул. Лесі Українки 35 «Центр надання адміністративних послуг в м. Луцьку», пр. Волі, 4а «Департамент соціальної політики».

 

Поширити: