20 травня, 2020 - 14:00

ЧАС ПОДАВАТИ ПОКАЗНИКИ ЛІЧИЛЬНИКІВ ХОЛОДНОЇ ТА ГАРЯЧОЇ ВОДИ!

Шановні клієнти КП «Луцькводоканал»! Нагадуємо про необхідність своєчасної подачі показників індивідуальних приладів обліку холодного та гарячого водопостачання!

Передавати покази лічильників ХОЛОДНОЇ ТА ГАРЯЧОЇ ВОДИ необхідно щомісяця з 20 по 3 число зручним для Вас шляхом:

кол-центр 28-40-40 в робочі дні з понеділка по п’ятницю (з 20 по 3 число - без вихідних 8.00-20.00 год.);

смс-повідомлення на номер 067-444-8-777 або повідомлення на Viber;

(в форматі: КодВулиці_№будинку_№квартири пробіл показник) – цілодобово;

цілодобовий Особистий кабінет споживача https://oc.vd.lutsk.ua

або на email pokazvoda@gmail.com;

ДО УВАГИ! Тепер передавати покази лічильників доступно із допомогою Viber-боту! З його допомогою ви можете гарантовано передати показання лічильника першого числа місяця; отримати інформацію про актуальну суму до оплати на сьогодні; переглянути останні передані чи зняті надавачем послуг покази лічильників.

1 Щоб дізнатись суму до оплати та передати показник лічильника холодної та гарячої води тепер достатньо відсканувати у додатку Viber наведений QR-код (згідно нижче наведеної короткої інструкції) і за номером особового рахунку та прізвищем власника підтвердити реєстрацію.

2 Дотримуючись підказок, додати номер свого особового рахунку чи декількох особових рахунків в форматі КодВулиці_№будинку_№квартири.

3 Дізнатись номер особового рахунку можна в квитанції про оплату або рахунку до оплати. Перелік кодів вулиць також зазначено за посиланням http://www.vd.lutsk.ua/consumers/kody-vulyc-dlya-reyestraciyi.html

4 Ввести перші три літери прізвища власника особового рахунку (особи, з ким укладено договір на водопостачання).

Нагадуємо – в період карантину скриньки самообслуговування для подачі показників лічильників не працюватимуть.

КП «Луцькводоканал» приймає покази лічильників як ХОЛОДНОЇ, так і ГАРЯЧОЇ води. Дублювати передачу показів лічильника гарячої води в КП «Луцьктепло» не потрібно.

Відповідно до «Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України №690 від 05.07.19р. споживач зобов’язаний щомісячно знімати та передавати підприємству покази індивідуальних приладів обліку води та проводити оплату до 20 числа місяця.

З повагою, КП «Луцькводоканал»

Поширити: