24 лютого, 2021 - 12:07

Час подавати покази лічильників холодної та гарячої води!

Шановні клієнти КП «Луцькводоканал»! Нагадуємо про необхідність своєчасної подачі показників індивідуальних приладів обліку холодного та гарячого водопостачання!

Важливо – дублювати покази лічильників гарячої води підприємству «Луцьктепло» не потрібно!

✔Передавати покази лічильників ХОЛОДНОЇ ТА ГАРЯЧОЇ ВОДИ необхідно щомісяця з 20 по 3 число зручним для Вас шляхом:

✔кол-центр 28-40-40 в робочі дні з понеділка по п’ятницю (з 20 по 3 число - без вихідних 8.00-20.00 год.);

✔смс-повідомлення на номер 067-444-8-777 або повідомлення на Viber; (в форматі: КодВулиці_№будинку_№квартири пробіл показник) – цілодобово;

✔цілодобовий Особистий кабінет споживача або на email pokazvoda@gmail.com;

До уваги – в період карантину скриньки самообслуговування для подачі показників лічильників не працюватимуть.

✔Подати покази лічильників можна і через Viber-бот та Telegram-бот! З їх допомогою ви можете гарантовано передати показання лічильника першого числа місяця; отримати інформацію про актуальну суму до оплати на сьогодні; переглянути останні передані чи зняті надавачем послуг покази лічильників. Для використання боту необхідно відсканувати наведений на фото нижче QR-код і зареєструватися із дотриманням підказок.

✔Увага! Детальну інформацію по реєстрації у Viber-боті та в інших онлайн-сервісах ви можете отримати, звернувшись до сервісного центру Evoda за адресою: Луцьк, пр. Соборності, 25.

Наголошуємо – КП «Луцькводоканал» приймає покази лічильників як ХОЛОДНОЇ, так і ГАРЯЧОЇ води. Дублювати передачу показів лічильника гарячої води в КП «Луцьктепло» не потрібно.

Відповідно до «Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України №690 від 05.07.19р. споживач зобов’язаний щомісячно знімати та передавати підприємству покази індивідуальних приладів обліку води та проводити оплату до 20 числа місяця.

З повагою, КП «Луцькводоканал»

Поширити:
Передавати покази лічильників ХОЛОДНОЇ ТА ГАРЯЧОЇ ВОДИ необхідно щомісяця з 20 по 3 число зручним для Вас шляхом:

✔кол-центр 28-40-40 в робочі дні з понеділка по п’ятницю (з 20 по 3 число - без вихідних 8." data-share-imageurl="">