5 березня, 2021 - 17:34

Чуттєве свято весни працівникам «Луцькводоканалу» подарували талановиті виконавці з українського товариства глухих

З нагоди наближення Міжнародного жіночого дня на підприємство «Луцькводоканал» завітали учасники художньої самодіяльності Луцького будинку культури УТОГ. Ще одним сюрпризом для жіночої половини колективу став розіграш дводенної путівки до Камянця- Подільського!

Виступи гостей вразили присутніх, зачарувавши мелодійністю, щирістю і високою майстерністю виконавців. Наталія Морозюк із донечкою Еліною Морозюк виконали "Мамочка моя", приємні емоції викликав виступ "Ча-ча-ча" у виконанні Марії Кашуби та "Родина" Віри Коркуш. А гумореска "Сусідоньки" Надії Шматової та Ніни Хмель створили чудовий настрій глядачам. До слова, Марія Кашуба має титул «Міс УТОГ», адже здобула перемогу в обласному конкурсі краси.

«Тематично підібрані композиції і виступи дійсно незабутні, – поділився враженнями директор підприємства Віктор Гуменюк. – Приємно було спостерігати за щирими емоціями виступаючих і глядачів, відчувати теплу атмосферу свята, здивував і виступ ілюзіоніста. Своїм прикладом учасники заходу показали, що за будь-яких умов потрібно вміти радіти життю і знаходити можливості для того, щоб проявляти свої вміння».

Несподіваним сюрпризом для жінок став розіграш туру до Кам’янця-Подільського, вперше організований на підприємстві. Оскільки більша половина колективу КП «Луцькводоканал» – близько 280 – це жінки, для них такий розіграш став чудовим доповненням свята.

КП «Луцькводоканал» щиро дякує всім жінкам за вашу працю на стратегічно важливому підприємстві, від якої залежить водопостачання в оселі лучан! Зичимо вам і усім жінкам щастя, добробуту, родинної злагоди і гармонії, миру і любові. Нехай здійснюються усі ваші мрії, наші шановні, неповторні ЖІНКИ!

Поширити: