20 квітня, 2022 - 09:04

До уваги лучан! Розпочався період подачі показників лічильників!

Шановні клієнти КП «Луцькводоканал»! Нагадуємо про необхідність своєчасної подачі показників індивідуальних приладів обліку холодного та гарячого водопостачання! Передавати покази лічильників ХОЛОДНОЇ ТА ГАРЯЧОЇ ВОДИ необхідно щомісяця з 20 по 3 число зручним для Вас шляхом:

Зателефонувавши за номером 0800 10 40 40 (усі дзвінки безкоштовні) та після відповіді автовідповідача натиснувши «1». Ця послуга працює відповідно до роботи кол-центру «Луцькводоканал» – з 20-го по 3-тє число з 7:45 до 20:00 щомісяця;

смс-повідомлення на номер 067-444-8-777 або повідомлення на Viber;

(в форматі: КодВулиці_№будинку_№квартири пробіл показник) – цілодобово;

цілодобовий Особистий кабінет споживача https://oc.vd.lutsk.ua

або на email: pokazvoda@gmail.com;

З допомогою Viber-бота ви можете гарантовано передати показання лічильника першого числа місяця; отримати інформацію про актуальну суму до оплати на сьогодні; переглянути останні передані чи зняті надавачем послуг покази лічильників. Детальну інформацію про підключення Viber-бота ви можете отримати у сервісному центрі EVODA за адресою: Луцьк, пр Соборності, 25.

Відповідно до «Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України №690 від 05.07.19р., споживач зобов’язаний щомісячно знімати та передавати підприємству покази індивідуальних приладів обліку води та проводити оплату до 20 числа місяця.

З повагою, КП «Луцькводоканал»

Поширити: