1 січня, 2007 - 23:40

До зими готові!

До зими готові!

   КП «Луцькводоканал»   повідомляє про завершення підготовки і готовність мереж, що знаходяться в управлінні підприємства, до осінньо-зимового періоду 2015-2016 рр.

   Так, станом на жовтень поточного року спеціалісти водоканалу виконали усі необхідні роботи по підготовці систем водопостачання та водовідведення до осінньо-зимового періоду. Особливу увагу приділено ремонту та заміні мереж водопостачання та водовідведення. Незважаючи на фінансові труднощі, за 10 місяців поточного року замінено 2,39 км аварійних ділянок водопровідних мереж з запланованих 1,26 км (189,5%) та 151 м – каналізаційних. 
   Завдяки фінансуванню з міського бюджету було замінено найбільш аварійні ділянки водопроводів в Привокзальному районі, по вул. Конякіна, вул. Словацького, замінено 324 м пог. водогону по вул. Гордіюк-Кравчука та 102 м. пог. самопливного каналізаційного колектора діаметром 600 мм по вул. Набережна. В результаті замінили частину старих зношених труб на  полімерні із терміном придатності не менше 50 років.
   За власні кошти КП «Луцькводоканал» замінено 1,6 км аварійних ділянок мереж по місту, в тому числі найбільш аварійно небезпечну в Луцьку частину сталевого водогону на вул. Дубнівська, вул. Рівненська. Тут доводилось ліквідовувати по чотири а то й більше поривів за місяць. Труба настільки прогнила, що неможливо було проводити зварювальні роботи (на фото).

Для реконструкції водогону використано сучасні труби з поліетилену (ПЕ) діаметром 450 мм, які гарантують  більш надійну та тривалу його експлуатацію.

Загалом було замінено 278 м пог водогону. Загальна вартість  робіт склала понад 550 тис. грн без ПДВ.

   Для забезпечення сталого функціонування водопровідно-каналізаційного господарства міста в осінньо-зимовий період замінено:
• 10 пожежних гідрантів,
• відремонтовано 146 ВК колодязів,
• встановлено 151 залізобетонних кришок,
• замінено 45 люків,
• замінено 24 засувки.
   Продовжуються роботи по зменшенню вуличних водорозбірних колонок - демонтовано 6 водозабірних колонок, що складає  120% від плану. До слова, у Луцьку зараз лишилося 81 колонка, ще рік тому їх було близько сотні.
   Підготовка водопровідно-каналізаційного господарства міста до зими для підприємства обійшлася в більш як 1 мільйон гривень.

  «Підприємство технічно готове до роботи в осінньо - зимовий період, - говорить головний інженер  КП «Луцькводоканал»  Сергій Строк, - на сьогоднішній день фахівцями підприємства проведено ряд запланованих заходів для забезпечення безперебійної роботи систем водопостачання та водовідведення  в умовах сезонного зниження температури».

  Для довідки.

  Підготовка до роботи в осінньо-зимовий період 2015–2016 рр. здійснюється відповідно до рішення Луцької міської ради №268-1 від 20.05.2015р. 

Прес-служба КП "Луцькводоканал"

Поширити:
   КП «Луцькводоканал»   повідомляє про завершення підготовки і готовність мереж, що знаходяться в управлінні підприємства, до осінньо-зимового періоду 2015-2016 рр.

   Так, станом на жовтень поточного року спеціалісти водоканалу виконали усі необхідні роботи по підготовці систем водопостачання та водовідведення до осінньо-зимового періоду." data-share-imageurl="">