27 листопада, 2019 - 11:27

Дякуємо за розуміння і перепрошуємо за несвоєчасну інформацію щодо часу відновлення водопостачання

Стан аварійної ділянки на Дубнівській насосній станції виявився значно складнішим, ніж очікувалося, та міг загрожувати небезпечними поривами в холодну пору. Такі пориви могли б вилитись у складні аварійні випадки, які довелось би ліквідовувати значно важче і довше. Це мало б наслідки надзвичайної ситуації як санітарного так і техногенного характеру.

Працівники КП «Луцькводоканал» та залучені підрядники увесь день 26 листопада і всю ніч на 27 листопада працювали на місці аварійної ділянки, замінюючи частину магістральної мережі й усуваючи всі проблемні зони. Роботи по відновленню аварійної ділянки водогону були завершені близько сьомої години ранку, бригади одразу почали працювати над відновленням тиску у водопровідних мережах. У деяких районах водопостачання уже відновлено повністю, в інших районах вода з’явиться найближчим часом.

КП «Луцькводоканал» приносить вибачення за несвоєчасність інформування населення про хід відновлення водопостачання. Просимо поставитися з розумінням до ситуації та надзвичайної складності даного випадку, оскільки зношеність мереж досягає рівня 50%, а протягом минулих десятків років мережі не відновлювалися взагалі.

Поширити: