4 вересня, 2017 - 16:51

Громада підтримала Інвестиційну програму КП «Луцькводоканал» на 2018 рік

     На виконання Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866 1 вересня 2017 року відбулося відкрите обговорення проекту Інвестиційної програми КП «Луцькводоканал»» на 2018 рік».

     Інвестиційну програму, спільно з спеціалістами КП «Луцькводоканал», обговорювали представники органів місцевого самоврядування м. Луцька, представники сектору НКРЕКП у Волинській області та усі зацікавлені у даному питанні представники громадськості.

     Варто зазначити, що для попереднього ознайомлення з проектом Інвестиційної програми, КП «Луцькводоканал» розмістило відповідне повідомлення на офіційному сайті підприємства та офіційному сайті Луцької міської ради. У повідомлені обумовлювались терміни та способи внесення пропозицій та зауважень до визначених заходів проекту.

      За результатами заходу, присутні презентований проект Інвестиційної програми підприємства на 2018 рік підтримали та погодили. На завершення зустрічі був підписаний відповідний протокол, який буде направлений до НКРЕКП.

Прес-служба КП "Луцькводоканал"

Поширити:
     На виконання Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30." data-share-imageurl="">