21 січня, 2014 - 16:33

Хочете встановити лічильник? Правильне рішення!

Хочете встановити лічильник? Правильне рішення!

1.     Необхідно провести звірку розрахунків за послуги водопостачання та водовідведення за Вашою адресою в кабінеті № 1 (вікно 1). Для цього слід надати останню квитанцію про оплату житлово-комунальних послуг, довідку із ЖКП або виписку із будинкової книги про зареєстрованих осіб у квартирі (будинку).

2.      Придбати лічильник води.

Вартість лічильника від 97 грн. (клас точності А) до 415 грн.  (клас точності С). Оскільки   міжповірочний інтервал складає 4 роки, під час купівлі лічильника необхідно звернути увагу на дату випуску лічильника, вказану у паспорті. Бажано, щоб лічильник був випущений в поточному або попередньому кварталі. Водолічильник Ви можете придбати в будь-якому спеціалізованому торговому закладі. Під час  купівлі обов’язково переконайтесь у продавця, чи внесена дана модель в реєстр лічильників, дозволених до використання на території України. Не купуйте лічильники, якщо продавець не може надати Вам відповідні документи або відмовляється видати квитанцію (чек).

 

3.      Встановити лічильник води (або декілька лічильників) у чіткій відповідності до вказаних вимог у прикладеному до лічильника паспорті.

 

 Встановлення лічильників проводять:

- спеціалізовані організації, які мають право виконувати сантехнічні роботи;

- житлово-експлуатаційні підприємства.

Споживачі можуть самостійно здійснити встановлення лічильника у відповідності до технічних вимог. Проте,  у цьому випадку відповідальність за наслідки неправильного встановлення також прийдеться нести самостійно.

4.        Узгодити дату приймання та опломбування лічильника холодної води із відділом збуту КП «Луцькводоканал» (запис на пломбування згідно поданої заяви або за тел. 28-40-40). Пломбування проводиться безкоштовно. Як правило, лічильник повинен декілька днів експлуатуватися під наглядом споживача для виключення можливості витоків або дефектів механізму. Заявка на пломбування виконується на протязі декількох днів.

5. Акт прийняття в експлуатацію лічильника передаються контролером до відділу збуту підприємства, після чого, узагальненим переліком прийнятих за поточний місяць лічильників, - передаються до Міського обчислювального центру, де передані дані вносяться в базу даних і виконується перерахунок з урахуванням дати прийняття лічильника. Від дня пломбування розрахунки за послуги водопостачання та водовідведення будуть проводитися по лічильнику.

 

За аналогічною схемою виконується прийняття водомірного вузла і в приватному секторі. Тільки у цьому випадку, прийняття водомірного вузла відбувається  за умови надання робочого проекту на підключення власного будинку до мереж водопостачання і водовідведення.

 

6. Відповіді на будь-які питання з приводу встановлення лічильників можна отримати за тел. 28-40-40.

 

Поширити:
1.     Необхідно провести звірку розрахунків за послуги водопостачання та водовідведення за Вашою адресою в кабінеті № 1 (вікно 1)." data-share-imageurl="">