25 травня, 2021 - 10:04

КП «Луцькводоканал» і Волинський національний університет підписали Меморандум про співпрацю

Угоду про співпрацю підписали директор КП «Луцькводоканал» Віктор Гуменюк та ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось.

Зустріч відбулася у понеділок, 24 травня, у сервісному центрі КП «Луцькводоканал» EVODA за участі представників підприємства й Університету. Учасники зустрічі розповіли один одному про установи, які вони представляють, обговорили напрями діяльності та подальшої  співпраці. Віктор Гуменюк розповів, що на ввіреному йому підприємстві працюють спеціалісти різних галузей: економісти, логісти, програмісти, хіміки, біологи, лаборанти та багато інших. Проте певні ділянки роботи вимагають залучення вузькоспеціалізованих фахівців.  

Анатолій Цьось, зі свого боку, розповів про напрями діяльності Університету та перспективи його розвитку. Ректора зацікавила лабораторія та можливість студентів закладу поспостерігати, а, можливо, і попрактикуватися там.  

«Є потреба у залученні до роботи кваліфікованих і вузькоспеціалізованих фахівців, – зауважив Віктор Гуменюк. – Також ми завжди підтримуємо ініціативи по просвітницькій діяльності щодо тем збереження водних ресурсів та ознайомлення із системою функціонування підприємства. Тому така взаємодія безумовно має перспективи і принесе користь як для підприємства, так і університету".

 

Поширити: