16 червня, 2017 - 15:00

КП «Луцькводоканал» нагадує про необхідність своєчасної подачі показників квартирних лічильників

     Звертаємо увагу споживачів на те, що передача показників засобів обліку холодної води проводиться щомісячно у період з 25 – 30(31) число поточного місяця.

Як правильно знімати показники водомірів?

     Для тих, хто вперше стикається з лічильниками, актуальна інформація про те, як знімати показання лічильників води. Така інформація буде корисна і тим, хто постійно знімає показання, адже в цьому питанні при незнанні деяких нюансів можна допустити помилку. Перевірити себе ніколи не буде зайвим.

     На кожному із водомірів є по вісім цифр. П’ять з них пофарбовані в чорний колір, а три останні – в червоний. Червоні цифри є показником того, скільки літрів води було витрачено. Ці свідчення не потрібно знімати, тому що подаються свідчення витраченої води в метрах кубічних. Тому, в розрахунок приймаються п’ять цифр чорного кольору, що показують саме витрату води в метрах кубічних.

Як передати показник?

Усе досить просто, для таких цілей існують три альтернативних методи.

 

 

     Для передачі показників засобів обліку холодної води за допомогою оновленого офіційного сайту КП «Луцькводоканал», Вам необхідно зареєструватись в особистому кабінеті.

Як здійснити реєстрацію в особистому кабінеті та передати показник?

 

Крок 1

 

 

Крок 2

Зверніть увагу!

     У полі «Сума останнього платежу» вносимо суму проплати за послуги водопостачання та водовідведення за попередній місяць. Якщо протягом попереднього місяця Ви не здійснювали оплату за послуги водопостачання та водовідведення тоді у даній графі ставимо 0,00.

 

Крок 3

Вітаємо, Ви успішно пройшли реєстрацію!

 

     У випадку відсутності доступу до інтернету, скористайтесь послугами працівників контакт-центру за багато-канальним телефонним номером :

(0332) 74 –91– 21

 

Режим роботи контакт-центру

Понеділок – Четвер 7:45 – 17:00

П'ятниця 8:00 – 16:00

Обідня перерва 12:00 – 13:00

 

     Також, Ви можете, цілодобово, передати показники через смс-повідомлення на номер:

(067) 444 - 8 - 777

 

     Витративши декілька хвилин свого часу для подачі показників квартирних лічильників, обравши зручний для Вас спосіб, Ви будете впевнені у правильності нарахування за спожиті послуги, а також допоможете нам налагодити співпрацю із споживачами.

     КП «Луцькводоканал», завчасно, дякує Вам за кожен переданий показник, та за надану можливість ведення контролю фактичних та наданих обсягів споживання, а також за можливість виявляти системних боржників, які навмисно не здійснюють проплату або передачу даних водомірів, тим самим перекладаючи тягар на абонентів у квартирах яких не встановлені лічильники.

 

Поширити:
     Звертаємо увагу споживачів на те, що передача показників засобів обліку холодної води проводиться щомісячно у період з 25 – 30(31) число поточного місяця.

Як правильно знімати показники водомірів?