Новини

Колектив КП «Луцькводоканал» щиро вітає вас із Днем української вишиванки, яка є нашим національним символом і унікальним оберегом.
19 травня, 2022 - 12:47
КП «Луцькводоканал» повідомляє: у зв’язку із заміною аварійної ділянки водогону діаметром 500 мм, із 11 травня, 23:00, до 13 травня, 23:00, буде відсутнє водопостачання за адресами: вул.
11 травня, 2022 - 09:45
До уваги мешканців вулиці Каштанової у Луцьку! Через аварійний порив водогону по вулиці Партизанській, 12 тимчасово відсутнє водопостачання у кількох будинках по вулиці Каштановій.
10 травня, 2022 - 21:57
З Великоднем, дорогі українці! Помолімось сьогодні за мир і перемогу України! Господь із нами, він почує нас! Вірмо в наших воїнів, підтримуймо їх!
24 квітня, 2022 - 09:31
Шановні клієнти КП «Луцькводоканал»! Нагадуємо про необхідність своєчасної подачі показників індивідуальних приладів обліку холодного та гарячого водопостачання!
20 квітня, 2022 - 09:04
Поки українські воїни рятують державу від російської агресії, робота українців в тилу теж критично важлива для перемоги і порятунку економіки.
24 березня, 2022 - 14:36
Шановні лучани! КП "Луцькводоканал" повідомляє: 23 березня розпочнеться ремонт аварійної ділянки водогону діаметром 600 мм по вул. Карпенка-Карого.
22 березня, 2022 - 14:39
У стані військової оборони держави від російської агресії робота в тилу набуває все більшого значення як з точки зору підтримки економіки, так і щодо надання допомоги Збройним силам України, волонт
22 березня, 2022 - 12:21
Працівники аварійних бригад КП "Луцькводоканал" продовжують оперативно усувати всі аварійні ситуації і засмічення водопровідних і каналізаційних мереж, працюючи 24/7, забезпечуючи мешканців громади
21 березня, 2022 - 18:18
Прийміть сердечні вітання і слова щирої  вдячності за Вашу героїчну працю в умовах війни!
20 березня, 2022 - 14:23