24 січня, 2014 - 16:16

КП «Луцькводоканал» перевірило автомийки Луцька.

КП «Луцькводоканал» перевірило автомийки Луцька.

23 січня завершилось контрольне обстеження всіх 24 автомийок міста Луцька.

Метою рейду була перевірка режиму водоспоживання та обстеження водопровідних мереж для запобігання несанкціонованих врізок, а також виявлення фактичних обсягів споживання води.

За результатами обстеження виявлено спожитими, але неоплаченими 3 165 куб.м холодної води на загальну суму 22 155 грн.

Також, у процесі перевірки був виявлений випадок самовільного підключення – незаконна врізка труби діаметром 15 мм до централізованої системи водопостачання на автомийці по вул. Карпенка-Карого, 3-б (ПП Давидов С.Г.) Таким чином, автомийка самовільно та безобліково користувалася водою, завдаючи збитків КП «Луцькводоканал». Як наслідок, власника автомийки зобов’язали ліквідувати самовільне підключення та був здійснений перерахунок нормативних витрат води за час безоблікового користування водою.

У зв’язку з цим КП «Луцькводоканал» попереджає усіх незаконних користувачів послугами водопостачання та водовідведення про проведення планових перевірок в 2014 році з метою ліквідації самовільних підключень до водопроводу та каналізації.

Лише належним чином оформлене підключення до мереж – як в юридичному, так і в технічному плані – це запорука якості та надійності отримання послуг з водопостачання та водовідведення!

Також працівники КП «Луцькводоканал» ознайомились з досвідом застосування нових технологій на автомобільних мийках міста. На прикладі автомийки, що розташована за адресою: м. Луцьк, пр. Відродження, 42 (ПП Гурський О.Г.) був вивчений принцип роботи модернізованих автомийок, де застосовується очистка та повторне використання води, що веде до зменшення обсягів водоспоживання, та, як наслідок, до заощадження коштів споживача.

 

Прес-служба КП «Луцькводоканал»

Поширити:
23 січня завершилось контрольне обстеження всіх 24 автомийок міста Луцька.

Метою рейду була перевірка режиму водоспоживання та обстеження водопровідних мереж для запобігання несанкціонованих врізок, а також виявлення фактичних обсягів споживання води." data-share-imageurl="">