30 серпня, 2017 - 15:03

КП "Луцькводоканал" проведено публічне обговорення тарифів

     Відповідно до Порядку, який затверджений постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 № 866, КП «Луцькводоканал» 28.08.2017 року проведено відкрите обговорення (розгляду зауважень та пропозицій) щодо проекту тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та проекту тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 р.

     Слухання відбулося за участю представників Луцької міської ради, Сектору Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Волинській області, головних фахівців підприємства, а також усіх, хто зацікавився подією.

     Варто зазначити, що для внесення пропозицій та зауважень, КП «Луцькводоканал», попередньо, оприлюднено наміри встановити тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на офіційному веб-сайті підприємства та опубліковано у газеті «Луцький замок» 10.08.2017 року №29.

       Перегляд тарифів на 2018 р. здійснюється з метою приведення їх до економічно обґрунтованого рівня у зв’язку із зростанням вартості енергоносіїв, цін на реагенти, паливно-мастильні матеріали та рівня оплати праці для недопущення збиткової діяльності підприємства, забезпечення належної організації виробничого процесу з централізованого водопостачання та водовідведення.

      У відповідності до проведених розрахунків, вартість послуг становитиме:

  • на централізоване водопостачання – 6,45 грн (без ПДВ), ріст на 1,72 грн./м3
  • на централізоване водовідведення – 6,51 грн (без ПДВ), ріст на 1,88 грн./м3
  • на централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньо будинкових систем) – 6,41 грн (без ПДВ), ріст на 1,22 грн./м3
  • на послугу водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 6,27 грн (без ПДВ), ріст на 1,2 грн./м3

       У результаті обговорення, присутні підтримали підвищення вартості тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення.

      Хід публічного заходу та виступи присутніх на обговоренні відображено в протоколі.

Прес-служба КП "Луцькводоканал"

Поширити:
     Відповідно до Порядку, який затверджений постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 № 866, КП «Луцькводоканал» 28.08.2017 року проведено відкрите обговорення (розгляду зауважень та пропозицій) щодо проекту тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та проекту тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 р." data-share-imageurl="">