22 серпня, 2018 - 13:51

КП "Луцькводоканал" проведено публічні обговорення інвестиційних програм на 2018р.(в новій редакції), 2019р. та тарифів на послуги водопостачання та водовідведення на 2018 рік. (ОНОВЛЕНО)

     17 серпня КП "Луцькводоканал" проведено відкрите обговорення проекту рішення НКРЕКП про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік та проекту НКРЕКП про встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018. У підсумку, проекти вищезазначених Постанов підтримані усіма присутніми. Ознайомитись з протоколом обговорень можна перейшовши за посиланням (Протокол).

    21 серпня КП "Луцькводоканал" проведено відкрите обговорення проектів Постанови НКРЕКП "Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства "Луцькводоканал" на 2018 рік (у новій редакції) та Постанови НКРЕКП "Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства "Луцькводоканал" на 2019 рік. У підсумку, проекти вищезазначених Постанов підтримані усіма присутніми. Ознайомитись з протоколом обговорень можна перейшовши за посиланням (Протокол).

 

Поширити:
     17 серпня КП "Луцькводоканал" проведено відкрите обговорення проекту рішення НКРЕКП про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік та проекту НКРЕКП про встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018." data-share-imageurl="">