18 травня, 2021 - 11:43

КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» – СЕРЕД ЛІДЕРІВ ЗА ОБСЯГАМИ ПОДАТКІВ, СПЛАЧЕНИХ ДО МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

У травні підприємство «Луцькводоканал» уже поповнило бюджет громади Луцька більш як на 2 800 000 гривень!

Підприємство «Луцькводоканал» продовжує утримувати лідируючі позиції, як одне із найбільш відповідальних платників податків міста. Таким чином лучани не тільки отримують послуги з водопостачання і водовідведення, але і громада має суттєві надходження від діяльності підприємства до бюджету, що використовуються на розвиток усього Луцька.

Велике податкове навантаження пов’язане з виходом на самоокупність підприємства внаслідок якісного менеджменту, створення нових видів послуг і з підвищенням ефективності роботи усіх структурних підрозділів. Так, лише один із видів податків – на прибуток – підприємство заплатило у сумі 1 млн 365 тис грн. Також перераховано ПДФО – 1 млн 273 тис грн, земельний податок – 140 тис грн. Кошти, як і всі інші податкові відрахування, спрямовані до місцевих бюджетів. Також у травні оплачено податок на спецводокористування – 503 тис грн, за користування надрами – 450 тис грн,  екологічний податок – 410 тис грн, левова частка якого йде в обласний бюджет волинської громади.

Для підприємства прозора і корисна для громади фінансова діяльність є важливим маркером роботи і прикладом для інших установ. Адже чим активніше і прозоро будуть сплачуватися податки до міської казни, тим якісніше і швидше відбуватиметься всебічний розвиток громади. КП «Луцькводоканал» і надалі працюватиме для збереження і розвитку лідируючих позицій серед підприємств, які найбільш активно працюють над наповненням бюджету Луцької ТГ.

Поширити: