2 жовтня, 2017 - 16:38

Лічильник у кожен дім - 100% облік споживання послуг.

     Верховною Радою України прийнято Закон України "Про комерційний облік комунальних послуг", що вступив у дію 2 серпня 2017 року. Цей закон визначає засади забезпечення комерційного, у тому числі розподільного, обліку послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та забезпечення відповідною обліковою інформацією споживачів таких послуг. 

  Даним нормативним документом передбачається обов’язкове обладнання усіх будівель, що приєднані до зовнішніх мереж, вузлами обліку – будинковими лічильниками, за показами яких буде проводитися розрахунок за спожиті послуги. Також, Закон передбачає адміністративну відповідальність як виконавців, так і споживачів за порушення вимог законодавства у сфері комерційного обліку комунальних послуг. 

     З повним текстом Закону можна ознайомитись за посиланням  http://zakon3.rada.gov.ua

 

Поширити:
     Верховною Радою України прийнято Закон України "Про комерційний облік комунальних послуг", що вступив у дію 2 серпня 2017 року. Цей закон визначає засади забезпечення комерційного, у тому числі розподільного, обліку послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та забезпечення відповідною обліковою інформацією споживачів таких послуг." data-share-imageurl="">