18 листопада, 2020 - 15:34

«ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» ПРАЦЮЄ НА КОРИСТЬ ГРОМАДИ, НАПОВНЮЮЧИ МІСЬКИЙ БЮДЖЕТ МІЛЬЙОНАМИ ПОДАТКІВ

Прозора сплата податків соціально відповідальними підприємствами – це основа наповнення бюджету міста, турбота про розвиток медицини, комунальних закладів, благоустрою тощо. КП «Луцькводоканал» знаходиться у ТОП підприємств-платників податків Луцька, не тільки дбаючи про надійне водопостачання та водовідведення, але і розвиваючи підприємство в усіх напрямках та наповнюючи міський бюджет.

Так, за рахунок ефективної роботи КП «Луцькводоканл» і правильних управлінських рішень, загальний обсяг лише з чотирьох податків, які сплачує саме підприємство, становить 2 млн грн на місяць (за підсумками третього кварталу 2020 року). Зокрема, лише податок на прибуток становить 761 тис грн. Інші види сплачених податків – рентна плата за спеціальне використання води, за користування надрами і екологічний податок.

Запрошуємо свідомий бізнес приєднатися до «челенджу відкритості» та показати обсяги сплати власних податків до міського бюджету! Адже відкритість у сфері сплати податків – головний показник соціально відповідальної діяльності підприємств та спроможності дбати не лише про якість послуг, але і про розвиток громади міста в цілому.

Поширити: