14 квітня, 2021 - 14:25

На КП «Луцькводоканал» придбали атомний спектрометр для високоточного аналізу води

Для здійснення високоточного експрес-аналізу води та підвищення стандартів якості на підприємстві «Луцькводоканал» придбали сучасний атомно-абсорбційний спектрометр ААС Analytik Jena novAA 800 G.

Прилад є найбільш потужним аналітичним комплексом для автоматичного аналізу елементарного складу води, розробленим із застосуванням ряду новітніх технічних досягнень.

Елементний склад - один з найбільш важливих показників при оцінці якості і безпеки питної води. Деякі хімічні елементи мають важливе значення для повноцінного хімічного складу і користі води (кальцій, натрій, калій). Інші ж елементи, такі як ртуть, свинець, кадмій і миш'як, мають високу токсичність, можуть накопичуватися в організмі і викликати захворювання. Тому контроль за якістю води повинен відбуватися постійно, а його точність стане значно вищою завдяки новому обладнанню.

Інноваційний прилад має компактні розміри, високу продуктивність і швидкість роботи. Він дозволяє вирішувати головне завдання – гарантований контроль за забезпеченням лучан якісною та безпечною водою.

Придбаний для підприємства «Луцькводоканал» прилад ААС Analytik Jena novAA 800 G має унікальну 10-ти річну гарантію на всі оптичні компоненти і високу пропускну здатність. Він забезпечить швидке визначення більшості елементів у відповідності до сучасних вимог ДСанПіН, Директив Європейського союзу та ДСТУ.

Обсяг інвестицій у встановлення даного обладнання становить 2,2 млн грн.

Поширити: