29 грудня, 2020 - 16:04

НА КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» ВДОСКОНАЛЮЮТЬ ОБЛАДНАННЯ І УМОВИ ПРАЦІ АВАРІЙНИХ БРИГАД

«Умови роботи наших працівників – у пріоритеті», – зауважує керівник КП «Луцькводоканал» Віктор Гуменюк. Слова підтверджуються вчинками – за останній рік для полегшення умов праці та оптимізації робочих процесів на підприємстві придбано найсучасніше обладнання.

Протягом року на підсилення ефективності роботи, нову техніку та якісне оснащення виробничих процесів підприємство інвестувало близько 4,5 млн грн.

«Створення належних умов праці для людей, які щоденно і цілодобово працюють над усуненням аварій є дуже важливим, адже гарантує не тільки високий результат, але і безпеку працівників, – розповідає Віктор Гуменюк. – Ще два роки тому ми відмовились від так званих САКів та іншого малоефективного обладнання. Використовуємо найсучасніше обладнання європейських виробників, ремонтні комплекти, землерийну техніку, зварювальні апарати, генератори». Перед новим роком бригади на підприємстві доукомплектували новим додатковим оснащенням, яке сприяє більш швидкому усуненню аварій, покращує умови праці. Обладнання економне і зручне у використанні. Оновлення технічної бази та оснащення працівників на КП «Луцькводоканал» триватимуть і надалі.  Адже це гарантує більш якісний та оптимальний результат роботи, користь від якої відчуватимуть мешканці Луцької ТГ та усі клієнти підприємства.

Поширити: