21 січня, 2014 - 14:16

На КП «Луцькводоканал» відбулося засідання «круглого столу».

На КП «Луцькводоканал» відбулося засідання «круглого столу».

На виконання вимог ст. 8-9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  20 січня 2014р. о 10. 00 год. в приміщенні актового залу КП «Луцькводоканал» відбулось засідання «круглого столу» – проведено громадське обговорення проекту рішення виконавчого комітету Луцької міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 15.12.2011 № 902-1 «Про правила приймання стічних вод у міську каналізаційну мережу м. Луцька на 2012 – 2016 роки».

 

Участь у засіданні «круглого столу» взяли більше 30 представників юридичних осіб м. Луцька та фахівці КП «Луцькводоканал».

 

Проект рішення виконавчого комітету Луцької міської ради має на меті приведення Правил приймання стічних вод у міську каналізаційну мережу м. Луцька на 2012 – 2016 роки у відповідність до Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України для забезпечення дотримання прав і законних інтересів суб’єктів господарювання щодо справляння плати за обсяг стічних вод, що утворюється внаслідок випадання атмосферних опадів, сніготанення та здійснення поливально-мийних робіт під час прибирання територій.

 

В ході засідання головний інженер Строк Сергій Борисович наголосив на необхідності обговорення даного питання, оскільки правила приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Луцька спрямовані на запобігання порушенням у роботі мереж і споруд каналізації, підвищення рівня безпеки їх експлуатації та забезпечення охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод підприємств. Акцентував увагу, що даний проект регуляторного акту розроблений КП «Луцькводоканал» у відповідності до чинного законодавства України.

 

            Начальник юридичного відділу Мисюк Ганна Іванівна акцентувала увагу присутніх на пропозиції виготовлення юридичними особами м. Луцька  Паспортів водного господарства Підприємства, (зразок якого можна отримати тут).

 

            В ході засіданні в представників юридичних осіб, що були присутні на засіданні «круглого столу» виникали запитання щодо нарахування плати за обсяг стічних вод, що утворюються внаслідок випадання атмосферних опадів, сніготанення та здійснення поливально-мийних робіт під час прибирання територій за наявності приладу обліку стоків та щодо процедури нарахування плати за обсяг стічних вод, передбаченої Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України. На всі ці та інші запитання представники юридичних осіб отримали вичерпні відповіді від фахівців КП «Луцькводоканал».

 

За результатами «круглого столу» рекомендовано проект рішення виконавчого комітету Луцької міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 15.12.2011 № 902-1 «Про правила приймання стічних вод у міську каналізаційну мережу м. Луцька на 2012 – 2016 роки» винести на розгляд виконавчого комітету Луцької міської ради.

 

 

 

           

Прес-служба КП «Луцькводоканал»

Поширити:
На виконання вимог ст. 8-9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  20 січня 2014р. о 10. 00 год. в приміщенні актового залу КП «Луцькводоканал» відбулось засідання «круглого столу» – проведено громадське обговорення проекту рішення виконавчого комітету Луцької міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 15." data-share-imageurl="">