14 травня, 2020 - 12:53

НАРАХУВАННЯ ЗА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ВЖЕ У БАНКАХ, А СПЛАТИТИ МОЖНА, НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ

Шановні лучани! Розрахунки за послуги водопостачання та водовідведення у квітні вже доступні лучанам в онлайн-форматі. Адже в містах, де діють єдині обчислювальні центри, Приватбанк створив легкий і доступний сервіс оплати за комунальні послуги як у банку!
Щоб скористатись послугою, достатньо лише перейти на сайт Приватбанку за посиланням https://privatbank.ua, у блоці «Швидко оплатити» вибрати розділ «Комунальні та інші види платежів», ввести назву свого міста (Луцьк) та вибрати Міський обчислювальний центр. Далі – вибрати в розділі – пошук за адресою і ввести ту, за якою бажаєте оплатити вартість комунальних послуг. Уся процедура займає не більше десяти секунд. Після введення адреси користувач бачить всі нарахування за усі комунальні послуги, де можна обирати, за що саме і в якому обсязі ви бажаєте внести оплату. Здійснити оплату можна з допомогою будь-якої банківської картки, не залежно від банку. Таким методом сплатити за комуналку ви можете й іншим людям, фактично виступивши в ролі касира банку, – своїм рідним чи близьким - ввівши їхню адресу і оплативши зазначену суму.
Новий сервіс зручний тим, що не потребує витрат часу на реєстрацію в системі чи будь-якої іншої ідентифікації – все відбувається оперативно, легко і швидко, доступно кожному за наявності Інтернету. При цьому і комісія за оплату послуг буде мінімальною. Таким чином вам не потрібно зайвий раз виходити на вулицю в час карантину, оплату комуналки легко здійснити з дому, як з телефону, так і з комп’ютера. Головне, щоб був доступ до Інтернету.

Своєчасна оплата убезпечує вас і ваших близьких від проблем із наданням комунальних послуг!

Ви можете також скористатися звичним методом оплати комунальних послуг у відділеннях банків, адже всі відділення працюють та обслуговують клієнтів за умов дотримання вимог карантину.

Нагадуємо нашим клієнтам і про використання особистого кабінету КП «Луцькводоканал» https://oc.vd.lutsk.ua, де ви можете не тільки оплачувати послуги водопостачання та водовідведення, але і подавати показники лічильників. Сервіс зручний у використанні й відриває доступ кожному клієнту до особистих рахунків і нарахувань.
Просимо вас не відкладати оплати комунальних послуг, адже послуги водопостачання і водовідведення – необхідні кожному і підприємство «Луцькводоканал» робить усе можливе, щоб забезпечувати цілодобове водопостачання навіть у кризових умовах карантину. Однак своєчасність і стала робота підприємства залежить від кожного споживача!

Звертаємось до усіх ЗМІ з проханням про максимальне поширення інформації щодо необхідності оплати комунальних послуг, нагадуючи споживачам про своєчасність виплат та усунення заборгованостей.
КП «Луцькводоканал»

Поширити: