23 грудня, 2021 - 19:23

Нові правила відображення нарахувань за послуги КП «Луцькводоканал»

КП «Луцькводоканал» відображає нарахування за послуги водопостачання та водовідведення у квитанціях згідно з вимогами Законів України та постанов Кабміну.

У зв’язку з прийняттям Закону Українивід 03.12.2020 №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 вказаного Закону,  ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України КП «Луцькводоканал» опубліковано публічну пропозицію (оферту) про укладення договору про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення для споживачів.

В індивідуальних договорах наявна плата за абонентськеобслуговування для споживачів багатоквартирних будинків та приватному секторі.

Плата за абонентськео бслуговування - платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором, що включає витрати виконавця, пов’язані з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку води (у разі їхнаявності у будівлі споживача), а також за виконання  інших функцій, пов’язаних з обслуговуванням виконавцем абонентів. Плата за абонентське обслуговування нараховується на кожну послугу окремо.

Граничний розмір плати встановлюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №808 від 21.08.2019р. зі змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 928 від 01.09.2021р.

Споживач щомісяця  вносить однією сумою плату виконавцю комунальної послуги, у тому числі якщо вона складається з окремих складових, передбачених відповідним договором, укладеним відповідно до законодавства. При цьому виконавці комунальних послуг забезпечують деталізацію інформації щодо складових плати у рахунках споживачів.

Відповідно у пунктах приймання платежів з лютого 2022 року відображатиметься нарахування двома позиціями; централізоване водопостачання (холодна вода) та централізоване водовідведення (стоки).

Поширити: