31 серпня, 2021 - 10:52

Обслуговування та заміна вузлів комерційного обліку – які зміни передбачено новою редакцією Закону України

         01.05.2021р. набрав чинності  Закон України №1060 від 03.12.2020р. «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг», згідно з яким п. 11 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" викладений у такій редакції: "11) плата за абонентське обслуговування - платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг (далі - індивідуальний договір) або за індивідуальним договором з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг (далі - індивідуальний договір з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем) (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і з постачання та розподілу електричної енергії), що включає витрати виконавця, пов’язані з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку води і теплової енергії (у разі їх наявності у будівлі споживача), крім випадків, визначених цим Законом, а також за виконання  інших функцій, пов’язаних з обслуговуванням виконавцем абонентів за індивідуальними договорами (крім обслуговування та  поточного ремонту внутрішньобудинкових систем теплопостачання, водопостачання, водовідведення та постачання гарячої води).

З огляду на це, КП «Луцькводоканал» проведено інформаційну роботу з головами ОСББ та житлово-комунальними підприємствами по роз’ясненню подальших дій управителів будинків у зв’язку з впровадженням нарахувань внесків за  обслуговування та заміну комерційних засобів обліку.

Процес реалізації змін, що стосуються абонентської плати по комерційному обліку розпочнеться не раніше першого місяця, після отримання інформації від управителів, граничний термін подання якої до 1 вересня 2021 р.

КП «Луцькводоканал»

 

 

 

Поширити: