16 липня, 2021 - 10:52

Оголошення про відкрите обговорення проєктів Інвестиційної програми на 2022 рік та Плану розвитку КП «Луцькводоканал» на 2022-2026 роки

Відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 866 від 30.06.2017 року «Про Порядок проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», КП «Луцькводоканал» повідомляє про проведення відкритого обговорення проєктів Інвестиційної програми на 2022 рік та Плану розвитку КП «Луцькводоканал» на 2022-2026 роки.

Зауваження та пропозиції до визначених заходів Інвестиційної програми на 2022 рік та Плану розвитку КП «Луцькводоканал» на 2022-2026 роки, приймаються до 25.07.2021 року поштою за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 26 (виробничо-технічний відділ) або електронною поштою за адресою: tsvjakviktor75@gmail.com.

Відкрите обговорення (відкрите слухання) відбудеться 27 липня 2021 року о 1000 год. в он-лайн режимі за допомогою Інтернетресурсу (https://zoom.us/), або мобільного додатку Zoom (шукати Zoom Cloud Meetings). Заявки на участь в відкритому обговоренні приймаються не пізніше ніж за 2 робочі дні до дати проведення відкритого обговорення в паперовому вигляді до приймальні підприємства, в якій обов’язково необхідно зазначити: ПІБ учасника, назву юридичної особи (якщо учасник представляє юридичну особу), адресу реєстрації місця проживання, контактний телефон та адресу електронної пошти (електронна пошта не має бути розташована на заборонених ресурсах Згідно Указу Президента України та рішенням Ради національної безпеки та оборони щодо блокування російських інтернет-ресурсів, в тому числі сервісів "Яндекс.Пошта", Маіл.ру, Рамблер.ру). Після підтвердження реєстрації учасника, кожний учасник отримає інформацію з посиланням на он-лайн-трансляцію. Для участі у відкритому обговоренні учасникам необхідно заздалегідь встановити мобільний додаток та пройти відповідну реєстрацію. Також, перед тим, як прийняти участь у слуханнях, радимо ознайомитись з роботою вищезазначеного програмного забезпечення.

Поширити: