19 лютого, 2018 - 12:04

Оплата за воду сьогодні, гарантує її наявність у ваших домівках завтра

     КП «Луцькводоканал повідомляє, що станом на сьогодні, питання про погашення заборгованості за спожиту електроенергію залишається невирішеним для підприємства. Основними причинами її виникнення є несплата за спожиті послуги водопостачання та водовідведення усіх категорій споживачів (у тому числі населення), порушення державою відшкодування пільг та субсидій, тощо.

     У своєму листі від 12.02.18р Луцька міська філія ПрАТ «Волиньобленерго» уже попередила КП «Луцькводоканал» про здійснення відключення об’єктів підприємства від електропостачання 19 лютого поточного року. Наслідком відключення електроустановок КП «Луцькводоканал» (зокрема, Дубнівського водозабору) буде виникнення загрозливої санітарно-епідемічної ситуації, що призведе до порушення прав та охоронюваних законом інтересів територіальної громади міста Луцька (без постачання холодної та гарячої води залишаться 70% відсотків мешканців м. Луцька, медичні установи – поліклініки №1 та №2, Волинська обласна дитяча лікарня, Луцька міська та Луцька районна лікарні, ряд дошкільних та шкільних навчальних закладів, інші об’єкти життєзабезпечення нашого міста). Враховуючи зношеність магістральних та внутрішньо-квартальних трубопроводів, введення їх в нормальний режим роботи після проведення відключення Дубнівського водозабору, призведе до виникнення значної кількості аварійних ситуацій та, як наслідок,– погіршення якості послуг з водопостачання.

     Саме тому, КП «Луцькводоканал» звертається із проханням до своїх споживачів, терміново погасити заборгованість перед підприємством та провести оплату поточних платежів, оскільки значна частина міста ризикує залишитись без водопостачання.

     

Поширити:
     КП «Луцькводоканал повідомляє, що станом на сьогодні, питання про погашення заборгованості за спожиту електроенергію залишається невирішеним для підприємства. Основними причинами її виникнення є несплата за спожиті послуги водопостачання та водовідведення усіх категорій споживачів (у тому числі населення), порушення державою відшкодування пільг та субсидій, тощо." data-share-imageurl="">