12 лютого, 2021 - 16:31

По пояс у воді в мороз і сніг – звичайні зимові будні аварійників «Луцькводоканалу»

Морозна і сніжна погода впливає і на збільшення кількості аварійних ситуацій на водопровідних, каналізаційних та електричних мережах. Втім працівники КП «Луцькводоканал» готові до таких викликів, адже взимку чи не щодня доводиться ліквідовувати до 3-4 аварійних поривів у день.

Сьогодні, 12 лютого, нашим працівникам довелося не тільки працювати в екстремальних умовах, але допомагати місту протистояти зимовій стихії.

Зокрема, під час ліквідації пориву на водогоні сирої води в селі Крупа аварійні бригади проводили аварійно-відновлювальні роботи по пояс у воді, попри сильний мороз і снігопад, при температурі повітря до -16 градусів.

Також зусиллями аварійників протягом двох годин ліквідовано аварію на лініях живлення каналізаційно-насосної станції №4. Тут через аварійну зупинку електрокабелів працівники лабораторії розкопували мережі, шукали місце ушкодження та оперативно відновили електропостачання.

Підприємство «Луцькводоканал» не стоїть осторонь боротьби зі сніговими заметами. Техніка і працівники КП «Луцькводоканал» розчищають дворові території та площадки зі сміттєвими контейнерами біля багатоквартирних будинків, щоб підприємство «Луцькспецкомунтранс» мало можливість вивозити сміття.

Всі аварійні ситуації ліквідовано в межах двох годин. Дякуємо всім нашим працівникам за оперативну і якісну роботу на благо лучан!

 

Поширити: