6 травня, 2021 - 21:02

ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ НА ОТРИМАННЯ СУБСИДІЙ МОЖНА У СЕРВІС-ЦЕНТРІ EVODA ТА У МУНІЦИПАЛЬНОМУ СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ

КП «Луцькводоканал», у співпраці з Департаментом соцполітики Луцької міської ради, ініціював створення додаткових точок обслуговування для бажаючих оформити субсидію. Мешканці Луцької громади відтепер можуть подати документи, проконсультуватися й оформити субсидію не тільки у Департаменті соціальної політики та у ЦНАПІ, але і в сервісному центрі КП «Луцькводоканал» EVODA за адресою: пр. Соборності, 25, а також у Муніципальному сервісному центрі за адресою: Винниченка, 26. В кожному сервіс-центрі надають послуги по два працівника соціального захисту Департаменту соцполітики Луцької міської ради, а отже лучани можуть швидше подати пакет документів чи отримати фахову консультацію. Не стійте у довгих чергах – звертайтеся до нових сервісів для отримання якісних соціальних послуг!

Нагадаємо: відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 420 від 14.04.2021, яка набирає чинності 01.05.2021, усім одержувачам житлової субсидії протягом  травня-вересня 2021 року необхідно подати новий пакет документів до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

Просимо громадян не створювати ажіотаж, адже нову заяву та декларацію можна подати протягом травня-вересня. При цьому призначатися субсидія буде з 01.05.2021 травня.

Поширити: