15 лютого, 2019 - 12:10

Послуги мікробіологічного та хімічного аналізів води зі свердловин надає КП «Луцькводоканал»

Високоточні аналізи води із артезіанських свердловин можна отримати, скориставшись послугами хіміко-бактеріологічної лабораторії КП «Луцькводоканал».

Якщо приватні фірми можуть здійснювати аналізи, вигідні для продавців фільтрувальних елементів тих чи інших фірм, то фахівці підприємства КП «Луцькводоканал» гарантують точність та надійність проведених досліджень, а споживач отримає достовірну і незаангажовану інформацію про стан води, яку споживає.

Щоб замовити послугу аналізу води, споживачам необхідно звернутися до першого вікна у сервісному відділенні КП «Луцькводоканал», що по вул. Дубнівська, 26 на першому поверсі. Телефон для довідок – (0332) 28-40-24.

Результат аналізів буде готовий за 1-2 дні після оплати вартості послуги, залежно від складності процедури. Вартість послуг різних видів аналізів зазначена на сайті КП «Луцькводоканал» за посиланням: http://www.vd.lutsk.ua/tariffs/poslugy-z-analizu-pytnoyi-ta-stichnyh-vod.html.

Замовники послуги можуть отримати як комплексний аналіз, так і дослідження по окремих показниках за бажанням.

Хімічний скорочений аналіз води здійснюється за наступними показниками: запах при 20 і 60 градусах, присмак, колірність, каламутність, PH, окислюваність, аміак, залізо загальне, нітрати, нітрити, сульфати, хлориди і твердість загальна.

Повний аналіз води, окрім перерахованих показників, передбачає додатково визначення масової концентрації марганцю, фтору, сухого залишку і міді.

Бактеріологічний аналіз встановлює загальне мікробне число і загальні коліформи. Аналізи дозволяють встановити відповідність допустимих норм концентрації показників, а також рівень їх перевищення.

ВАЖЛИВО: Зразки води для аналізу КП «Луцькводоканал» приймає щоденно до 10:00, окрім п’ятниці. Час із моменту відбору води для аналізу і до моменту його доставки на підприємство – не більше двох годин. Лабораторія КП «Луцькводоканал» може надати усі необхідні консультації з приводу якості питної води.

Поширити: