30 липня, 2018 - 19:51

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Луцької міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Луцька на 2018 – 2022 роки».

      Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від юридичних осіб незалежно від форм власності та відомчої належності, фізичних осіб - підприємців, фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність і взяті на облік як самозайняті особи у контролюючих органах згідно з Податковим кодексом України, які скидають стічні води до систем централізованого водовідведення або безпосередньо у каналізаційні очисні споруди оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Луцької міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Луцька на 2018 – 2022 роки».

     Проект спрямований на врегулювання взаємовідносин між КП «Луцькводоканал» та юридичними особами незалежно від форм власності та відомчої належності, фізичних осіб - підприємців, фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність і взяті на облік як самозайняті особи у контролюючих органах згідно з Податковим кодексом України, які скидають стічні води до системи централізованого водовідведення м. Луцька, запобігання порушенням у роботі системи централізованого водовідведення, підвищення ефективності роботи системи і безпеки її експлуатації та забезпечення охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод підприємств та житлового сектору.

    Підставою для розробки проекту є Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Водний Кодекс України. Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення», «Порядок визначення розміру плати, що справляється за понаднормативне скидання стічних вод до систем централізованого водовідведення».

     Проект разом з аналізом регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті міської ради (www.lutskrada.gov.ua). З Проектом та аналізом регуляторного впливу можна  ознайомитись перейшовши за посиланням (Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету Луцької міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Луцька на 2018 – 2022 роки»ТЕСТ малого підприємництва (М-Тест)Правила приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення міста Луцька на 2018–2022 роки ).

   З текстом проекту рішення виконавчого комітету Луцької міської ради та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також на комунальному підприємстві «Луцькводоканал» (вул. Дубнівська, 26 м. Луцьк), за тел. (0332) 28-40-08, 28-40-46, 28-40-42, а також перейшовши за посиланням (проект Рішення ЛМР).

     Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

    Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмові формі:

- поштою за адресою 43010, м. Луцьк, вул. Дубнівська, 26, КП «Луцькводоканал»;

- електронною поштою за адресою info@vd.lutsk.ua

Поширити:
      Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від юридичних осіб незалежно від форм власності та відомчої належності, фізичних осіб - підприємців, фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність і взяті на облік як самозайняті особи у контролюючих органах згідно з