22 березня, 2022 - 12:21

Працівники КП "Луцькводоканал" перерахувати близько 300 тисяч гривень зі своїх зарплат на допомогу ЗСУ і колегам з "гарячих точок"

У стані військової оборони держави від російської агресії робота в тилу набуває все більшого значення як з точки зору підтримки економіки, так і щодо надання допомоги Збройним силам України, волонтерам, українцям, які знаходяться в найбільш небезпечних точках держави, де відбуваються запеклі бої. 
Аби підтримати захисні сили держави, працівники "Луцькводоканалу" перерахували близько 5% зі своїх зарплат на гривневий рахунок благодійного фонду підприємства. У підсумку, лише за місяць, накопичилося близько 300 тысяч гривень. Ці кошти будуть спрямовані на потреби сил ЗСУ і тероборони, для медичних закладів і надання фінансової допомоги волонтерським організаціям, які закуповлюють найсучасніше військове обладнання. А також для допомоги колегам - працівникам водоканалів України, які знаходяться в особливо небезпечних умовах і працюють, ризикуючи собою, щоб відновлювати і забезпечувати водопостачання навіть в умовах обстрілів і бомбардувань.
Нагадаємо - на базі підприємства створено також мультивалютний благодійний рахунок, який акумулює фінансову допомогу з-за кордону для підтримки сил ЗСУ, тероборони, медичних закладів і для укріплення мереж водопостачання. Детальна інформація за посиланням: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=678063170012975&id=100034278...
Підприємство "Луцькводоканал" дякує працівникам за небайдужість і підтримку держави! Обставини в країні формують нові завдання для працівників тилу, які мають докладати удвічі більше сил, щоб країна продовжувала функціонувати, щоб економіка працювала стабільно, щоб збройні сили відчували нашу підтримку і турботу. Разом - до перемоги! 

 

Поширити: