8 квітня, 2021 - 10:15

Працівники «Луцькводоканалу» завчасно ліквідували аварійну ситуацію, через яку лучани могли лишитись без води

Працівники КП «Луцькводоканал» виявили і оперативно організували заміну аварійної ділянки водогону довжиною 50 метрів і діаметром 600 мм по вулиці Сухомлинського, яка перебувала у критичному стані і в будь-який момент могла призвести до тривалої зупинки водопостачання у таких густозаселених районах, як 40-й і 55-й квартали. Лише на п’яти метрах аварійної ділянки водогону було виявлено 11 поривів! Тож будь-які зволікання загрожували серйозними наслідками для багатьох мешканців міста.

Завдяки злагодженому і оперативному реагуванню Луцької міської ради та КП «Луцькводоканал» вдалося у стислі терміни провести складну заміну аварійної ділянки водогону. При цьому виконання ремонтних робіт було проведено без відключення води, тож життєдіяльності  мешканців процес не завдав жодних ускладнень.

Умови роботи вимагали професійного підходу, адже ділянка проходила через багато інших підземних комунікацій. Тому до виконання робіт залучили багатьох спеціалістів різного напрямку і велику кількість спеціальної техніки. Висловлюємо вдячність усім працівникам підприємства, які відмінно спрацювали в особливо складних умовах.

 

Поширити: