5 серпня, 2019 - 14:10

Публікація щодо ремонту вулиці Клима Савури подана недостовірно

Покриття буде відремонтовано коштом КП «Луцькводоканал», адже ушкодження на дорозі виникли через аварійні ситуації та ремонт водогону. Слова – «це наші з вами кошти, які викинуті грубо кажучи «на вітер»», котрі були поширені в соцмережах, – неправдиві. Луцька міська рада не витратила жодної копійки з міського бюджету на ремонт вулиці Клима Савури і не здійснювала там поточних ремонтних робіт.

Дорога буде полагоджена коштом КП «Луцькводоканал»

Через аварії водогону по вул. Клима Савури відбувались ремонтні роботи, а підприємство «Луцькводоканал» зобовязане відновлювати дорожнє покриття після завершення всіх ремонтних робіт. Для цього замовляють послуги підрядних організацій. В даному випадку роботи по відновленнню дорожнього покриття взяло на себе підприємство «МП Шлях», яке усуне всі існуючі ушкодження. Жодного акту здачі-прийняття робіт не буде підписано доти, доки роботи не будуть доведені до якісного завершення. Щодо появи ушкоджень – вони викликані складною аварійною ситуацією на даній ділянці водогону і найближчим часом будуть усунуті.

Просимо уточнювати інформацію, перш ніж робити публікації у соцмережах

Проблема по вул. Клима Савури була виявлена одразу після виконання робіт, висунуті претензії до підрядника, який зобов′язався усунути всі порушення. Це питання перебуває на постійному контролі КП «Луцькводоканал». Ми завжди готові надати роз′яснення того чи іншого випадку, відповісти на звернення чи прокоментувати аварйні ситуації. Тому просимо уточнювати інформацію, перш ніж давати субєктивну оцінку подіям, аби не вводити в оману суспільство, не викликати агресію, або ж не використовувати проблемних питань у можливих власних інтересах.

Поширити: