24 жовтня, 2018 - 11:25

Робота працівників КП «Луцькводоканал» отримала схвальний відгук

Щоденно працівники підприємства «Луцькводоканал» виконують свої обов’язки у доволі складних умовах, ліквідовуючи аварійні ситуації, усуваючи проблеми із водопостачанням у нашому місті. Нещодавно їх роботу відзначила користувач Фейсбуку Ольга Бузулук, подякувавши за професіоналізм і відповідальність.

– Радує, що в місті таки є професіонали своєї справи, люди, які працюють, люблять свою роботу, вміло ставлять діагнози і лікують, – написала пані Ольга. – Я такими завжди захоплююсь: ці люди з натрудженими-перетрудженими руками геть у мозолях… вони такі, що їх хочеться пригостити теплою кавою.. але вони зніяковіло відмовляються.. а потім, коли виконають роботу, почувши мільйон похвальних слів на свою адресу, таки гордо мовлять: «Ну ми ж недаремно там працюємо!»

Бригада «Луцькводоканалу» допомогла ліквідувати аварійну ситуацію біля нашого будинку. Дякую їм, нехай їм буде тепло і комфортно, а робота належно оплачується! Я б так, як вони, не змогла, не зуміла б… А вони можуть все, незважаючи на всі людські фактори, бо вони таки – Люди!)

Дякуємо за схвальну оцінку роботи наших колег!

Поширити: