31 липня, 2020 - 10:13

РОБОТУ ДВОХ ФОНТАНІВ ПО БУДНЯХ ПІДТРИМУЄ БІЗНЕС

Будівництво нового центрального фонтану перебуває в активній фазі!
Лучани позитивно сприймають ініціативу КП «Луцькводоканал» про забезпечення роботи фонтанів у будні за сприятливої погоди (при температурі вище 24 градусів). Учора діти і дорослі насолоджувалися і розважалися поруч із фонтанами по вул. Лесі Українки і біля «Променя». Роботу цих двох фонтанів підтримали ще двоє представників соціально відповідального бізнесу, долучившись до челенджу #presentfountain у Фейсбуці. У вихідні дні обслуговування всіх фонтанів у місті надалі здійснюється за кошти міського бюджету.
Запрошуємо охочих провести час із користю для самопочуття і для настрою поруч із фонтанами навіть по буднях, адже така можливість доступна в нашому місті вперше за багато років. Сумарно кількість додаткових годин роботи фонтанів по буднях фактично відповідає кількості годин роботи у вихідні.
Також підприємство продовжує активну роботу по будівництву нового фонтану в центрі міста на Театральному майдані. Вже в цьому році Луцьк отримає сучасний фонтан із комфортною для відпочинку територією, який стане привабливою локацією для лучан, гостей міста, а особливо для наймолодших шанувальників – дітей.

Поширити: