16 липня, 2020 - 14:18

РОБОТУ ФОНТАНУ ПО БУДНЯХ ПІДТРИМАВ ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САФРОН»

 

Челендж #presentfountain в соцмережі Фейсбук (сторінка Evoda Lutsk)у Луцьку триває і соціально відповідальний бізнес підтримує ініціативу КП «Луцькводоканал» щодо роботи фонтанів Луцька по буднях.

Цього разу до реалізації задуму долучився обслуговуючий кооператив «Сафрон» (Руслан Юзва). Підприємство дарує лучанам ще 44 години роботи фонтану, що знаходиться по вул. Лесі Українки. Тепер містяни зможуть насолоджуватися прохолодою фонтану також і по буднях, починаючи із 15 00 і до 20 00 за сприятливих погодних умов при температурі від +24.

У спеку такі фонтани збирають навколо себе дорослих і дітей, які залюбки бавляться зі струменями води. Робота фонтанів сприяє позитивному настрою і гарному самопочуттю. Висловлюємо вдячність підприємству «Сафрон», яке дбає про місто і вносить свою частку в створення літньої прохолоди в Луцьку. Запрошуємо всіх лучан разом із дітками відвідувати фонтан не лише у вихідні, але і по буднях! Також закликаємо свідомий бізнес долучатися до челенджу #presentfountain у соцмережі Фейсбук (сторінка Evoda Lutsk), щоб робити кращим і комфортнішим наше місто!

Підприємство «Луцькводоканал» дякує представникам соціально орієнтованого бізнесу та всім небайдужим за підтримку нашої ініціативи по роботі фонтанів у будні! Долучайтесь!

Поширити: