22 березня, 2020 - 12:44

СЬОГОДНІ – ДЕНЬ ВОДИ, А ОТЖЕ – СВЯТО КОЖНОГО ІЗ НАС!

Щорічно, 22 березня, відзначається Всесвітній День Води. Цього дня у всіх країнах світу акцентується увага на дбайливому ставленні до водних ресурсів. Усім нам важливо усвідомлювати цінність кожної краплини прісної води, адже її обсяги, на жаль, скорочуються, тому питання раціонального використання водних ресурсів із року в рік набуватиме все більшої ваги.

Більшість українців споживають воду з поверхневих водних джерел – річок, водосховищ, зокрема з Дніпра забезпечується водою близько 2/3 населення України. Основними джерелами забруднення поверхневих вод є стічні води. Вода з річкової очищується до питної та транспортується до будинків і підприємств, а потім каналізаційні стоки після очистки повертаються знову до річок. Водоканали контролюють якість та склад води на кожному етапі циклу. Щорічне збільшення концентрації забруднюючих речовин спричиняють повернення до річок недостатньо очищених вод.

З метою привернення уваги мешканців м Луцька до проблем, пов’язаних із забрудненням водних ресурсів, виховання екологічно свідомого мислення підростаючого покоління та громадян в цілому, за ініціативи @Державного Агенства водних ресурсів України, Асоціації @"Укрводоканалекологія" та КП Луцькводоканал була запланована інформаційна кампанія та ряд заходів стосовно раціонального використання води та шанобливого ставлення до неї, однак для протидії можливому поширенню коронавірусу в Луцьку заплановані заходи переносяться до часу завершення карантину.

Зауважимо – кожен із нас може зробити свій вклад у збереження водних ресурсів. А розпочати варто із використання у побуті безфосфатних миючих засобів. Давайте разом формувати свідоме екологічне мислення задля збереження чистої води для нас, наших дітей та майбутніх поколінь!

Поширити: