23 березня, 2020 - 11:42

СТАБІЛЬНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КОЖНОГО СПОЖИВАЧА!

У нинішніх критичних умовах основними пріоритетами України стають здоров’я і чиста питна вода. Ці два чинники набирають настільки гострої значимості, що від них залежатиме майбутнє усього нашого суспільства. Боротьба з коронавірусом об’єднує людей і хвилює кожного. Однак в умовах карантину не менш важливим є стабільне і безперебійне водопостачання. Проте впровадження карантинних заходів негативно впливають на платіжну здатність споживачів, зменшують активність суспільства, що ставить «під удар» КП «Луцькводоканал». Усупереч падінню рівня та своєчасності оплат споживачів, підприємство «Луцькводоканал» повинне працювати на повну потужність, як підприємство критичної інфраструктури, від якого залежить наявність води в кожні домівці під час карантину.

Тому звертаємось до громадян, які мають доступ до банківських онлайн-платежів для оплат за комунальні послуги та до особистого кабінету КП «Луцькводоканал» – просимо своєчасно оплачувати послуги водопостачання! За можливості, вносити авансові кошти, оплачувати рахунки своїх рідних і близьких, які не мають можливості здійснювати розрахунки онлайн. Від вашої сумлінності залежить діяльність підприємства!

Окремо звертаємось до представників бізнесу, яким додатково будуть направлені рахунки-повідомлення – здійснюйте авансові платежі, по можливості, вносьте більші суми, ніж зазначено у рахунках, адже послуги водопостачання на сьогодні дешеві, проте від них значною мірою залежить здоров’я кожного!

Попри те, що на період карантину споживачі не звільняються від своєчасної оплати за послуги водопостачання і водовідведення, а лише не буде нараховуватися пеня, від своєчасної оплати, як ніколи раніше, залежить стабільне і своєчасне надання послуг водопостачання і водовідведення.

КП «Луцькводоканал»

 

Поширити: