7 листопада, 2020 - 18:03

У ЛУЦЬКІЙ ШКОЛІ ВСТАНОВЛЕНО ПЕРШУ СУЧАСНУ СИСТЕМУ ДООЧИСТКИ І МІНЕРАЛІЗАЦІЇ ПИТНОЇ ВОДИ

Першу систему доочистки і мінералізації питної води великої продуктивності (більше 600 літрів на добу) уже встановлено у школі №22 міста Луцька. Проєкт, ініційований підприємством «Луцькводокал» і директором Віктором Гуменюком, забезпечуватиме учнів не тільки чистою, але і корисною питною водою, також чиста вода подаватиметься і в харчоблок, на її основі будуть готувати страви для дітей. У планах – встановлення таких же систем у інших школах і дитсадках. А підтримати цю корисну ініціативу може кожен, проголосувавши за посиланням https://budget.e-dem.ua/0710100000/project/16568?compid=2315

Пілотний проєкт реалізовано у школі №22, де встановлено спеціальне сертифіковане обладнання для додаткової очистки, а також два «фонтанчики», з яких діти можуть пити чисту і корисну воду в будь-який час. На фото – вигляд встановленої системи, яка, окрім основної функції, вдало доповнює інтер’єр. Стіну поруч із системою також оформили відповідно, із допомогою графіті, створивши сучасний і комфортний простір.

Не секрет, що вода для дітей повинна бути не тільки очищеною і безпечною, але і корисною, відповідати більш жорстким стандартам якості та мати фізіологічно повноцінний мінеральний склад. Від цього значною мірою залежать здоров’я і самопочуття зростаючих поколінь!

Обладнання очищує питну воду від домішок, що можуть накопичуватися у застарілих водопроводах, із допомогою спеціального картриджу. Очистка передбачає видалення хлору, органічних та хлорорганічних сполук за допомогою високоякісного активованого вугілля, очищення на 99% від усіх шкідливих домішок на мембрані зворотного осмосу, знезараження ультрафіолетом, а також насичення очищеної води кальцієм та іншими корисними мінералами.

Оскільки ініціатива відіграє соціально важливу місію, до неї виник інтерес у суспільстві, а проєкт по встановленню систем доочистки води подано на конкурс громадських ініціатив «Бюджет участі».

Підтримати корисний і дуже важливий для здоров’я дітей проєкт сьогодні може кожен, адже ініціатива встановлення систем доочистки води у школах №17 і №23 бере участь у конкурсі за посиланням https://budget.e-dem.ua/0710100000/project/16568?compid=2315, під номером №55. Щоб проголосувати – перейдіть за вказаним посиланням, натисніть кнопку ПІДТРИМАТИ і пройдіть кількахвилинну ідентифікацію особи через систему Приват24.

Якщо цей проєкт стане одним із переможців, на реалізацію ініціативи вдасться залучити близько 250 тис грн, а отже більша кількість навчальних закладів отримають такі системи доочистки та мінералізації води!

Просимо вас підтримати ініціативу, адже здоров’я наших дітей – найцінніше! І саме вживання корисної та чистої води є запорукою  вдалого самопочуття і позитивно впливає на імунітет та загальний стан організму дитини.

Поширити: