6 квітня, 2021 - 13:43

У Луцьку стався аварійний обвал колектора – аварійні бригади КП «Луцькводоканал» оперативно відновили роботу мережі

У Луцьку, внаслідок аварійної ситуації, обвалився каналізаційний колектор в районі вул. Карпенка-Карого, яким транспортуються стоки з багатьох мікрорайонів міста – 55-го, Відродження, Київського майдану та ін. Ділянка колектору діаметром 1000 мм зруйнувалася внаслідок фізичного зносу, оскільки система була побудована ще у 80-х роках. Ситуація загрожувала зупинкою роботи каналізаційних мереж, однак аварійні бригади КП «Луцькводоканал» зреагували оперативно і налагодили безперебійне перекачування стоків при відкритому колекторі. Наразі тривають аварійно-відновлювальні роботи. Працівники підприємства у надскладних умовах працюють над заміною аварійної ділянки колектора. У процесі роботи каналізацію не зупинятимуть, тож лучанам ситуація наразі не загрожує ніякими ускладненнями. Однак через обвал довелось перекрити проїжджу частину по вулиці Карпенка-Карого.

Роботи триватимуть до повного відновлення мережі. Аварійники замінять частину колекторної труби на нову. Забезпечується повний відвід стоків відкритим способом.

У разі ускладнення проблеми чи виникнення нештатних ситуацій будемо повідомляти додатково. Стежте за оновленнями наших сторінок у Фейсбуці та на офіційному сайті КП «Луцькводоканал».

Перепрошуємо за тимчасові незручності.

Поширити: