22 грудня, 2020 - 11:04

У ЛУЦЬКУ ВІДНОВЛЮЮТЬ АВАРІЙНІ КАНАЛІЗАЦІЙНІ МЕРЕЖІ ТА БУРЯТЬ НОВУ СВЕРДЛОВИНУ З АРТЕЗІАНСЬКОЮ ВОДОЮ

Наближення святкового періоду не зупиняє аварійно-відновлювальні роботи працівників «Луцькводоканалу», які реалізують стратегічно важливі проєкти у кількох районах Луцька. Своєчасні та оперативні відновлювальні заходи забезпечать Луцьку ТГ запасами якісної Артезіанської води та захистять від аварій на мережах. Зокрема тривають наступні види робіт:

1 здійснюється буріння другої свердловини Дубнівського водозабору з метою постачання високоякісної артезіанської води лучанам. Глибина свердловини – близько 100 м, продуктивність – в межах 120 м³ на годину. Створення нових артезіанських свердловин – один із ключових стратегічних напрямків розвитку Луцька в питанні забезпечення водними ресурсами, що дозволить планувати водні витрати на 10-15 років;

2 триває робота по заміні аварійних засувок на магістральних водогонах в кількох частинах міста. Це сприятиме кращому функціонуванню мереж водопостачання, дозволить локалізувати та усунути аварійні ситуації;

3 відбувається заміна аварійного каналізаційного колектора діаметром 600 мм, який внаслідок фізичного зношення і руйнування ставив під загрозу водовідведення цілого району ЛПЗ. Ризики його експлуатації були критичними. Однак своєчасне реагування і проведення відновлювальних робіт підприємством «Луцькводоканал» усунули всі ризики експлуатації та забезпечили надійне функціонування колектора на десятки років.

Лише ці кілька заходів вартуватимуть підприємству близько 4 млн грн. Роботи ж по відновленню мереж та забезпеченню безперебійного водопостачання тривають цілорічно. Та попри значну витратну частину КП «Луцькводоканал» тримає курс на оновлення мереж і об’єктів, працюючи за будь-якої пори задля своєчасного і повноцінного забезпечення своїх клієнтів послугами водопостачання і водовідведення.  

 

Поширити: