3 листопада, 2020 - 12:08

УСЬОГО ЗА 14 ДНІВ НОВИЙ ФОНТАН У ЛУЦЬКУ ВІДВІДАЛИ БЛИЗЬКО 50 ТИСЯЧ ЛУЧАН

Поява нового фонтану в центрі Луцька викликала жваві дискусії у соцмережах. А найкраще підтвердження актуальності проєкту – цифри, що вказують на величезний інтерес лучан і високу активність у відвідуванні фонтану.

Так, за 14 днів роботи в тестовому режимі фонтан відвідали близько 50 тис людей. Для порівняння – на місцеві вибори всіх рівнів у Луцькій ОТГ прийшли близько 58 тис людей. Коли в Україні відбулось переведення часу на годину назад, на аварійну службу КП «Луцькводоканал» надійшло 110 звернень за 26 хвилин щодо того, чи буде вмикатися фонтан, адже на вулиці вже стемніло. Для порівняння – такої кількості звернень за такий період часу підприємство не отримувало навіть при виникненні аварійних відключень води.

Під час будівництва фонтану на об’єкті часто перебували до 30 працівників  із різних областей і підприємств України. Багато з них відмічали важливість своєї участі у такому проєкті, адже робота над створенням подібних локацій випадає рядовим працівникам досить рідко, подекуди навіть раз у житті. Тому охочих взяти участь у створенні об’єкту було чимало.

СКОРО ФОНТАН БУДЕ ЗУПИНЕНО НА ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Незабаром фонтан призупинить свою роботу, адже здатен працювати без перебоїв при температурі до +5 градусів. Але навесні центральний світломузичний фонтан знову даруватиме радість тисячам лучан!

До слова, враховуючи численні пропозиції лучан щодо оформлення зони амфітеатру, у проєкті буде внесено додаткові коригування, над якими працюють архітектори. Для того, щоб вигляд і стан амфітеатру був привабливим і вдало доповнював загальну картину. Усупереч побоюванням, амфітеатр не залишиться в нинішньому вигляді, конструкція буде «обшиватися» і декоруватися якісними та стійкими матеріалами.

Поширити: