19 лютого, 2021 - 14:34

УВАГА! ПРОСИМО ПОДБАТИ ПРО СВОЄЧАСНЕ ВІДКАЧУВАННЯ РІДКИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ ІЗ СЕПТИКІВ І ВИГРІБНИХ ЯМ!

Шановні лучани-власники приватних домоволодінь, а також усіх помешкань, що не приєднані до центральної каналізації на території Луцької територіальної громади! У зв’язку з наближенням потепління просимо вас подбати про своєчасне відкачування рідких побутових відходів із септиків і вигрібних ям. Адже велика кількість талої води при потраплянні в септики призведе до швидкого переповнення та масового витоку нечистот. А це своєю чергою загрожує погіршенням екологічного стану довкілля та виникненням шкідливих і неприємних запахів!

Надаємо перелік офіційних асенізаційних машин та приватних перевізників, які пропонують послуги з відкачування та вивезення рідких побутових відходів, а також офіційно співпрацюють із КП «Луцькводоканал». Адже тільки послуги зареєстрованих надійних перевізників гарантують захист від потрапляння нечистот до навколишнього середовища!

Звертаємо увагу на категоричну заборону незаконного зливу нечистот у невстановлених місцях, зокрема на відкриті грунти, під сніг тощо. Такі дії призводять до забруднення цілих районів, до виникнення і поширення смороду. Просимо завчасно подбати про недопущення подібних ситуацій, адже за такі порушення передбачена адміністративна відповідальність!

З повагою, КП «Луцькводоканал»

Поширити: