1 вересня, 2020 - 13:52

В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ – КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» УСУВАЄ АВАРІЙНУ СИТУАЦІЮ НА ГЛИБИНІ 6 МЕТРІВ

У Луцьку тривають аварійно-відновлювальні роботи на каналізаційній мережі, що по вул Огієнка-Шопена. Тут стався обвал труби, що залягала на глибині більше шести метрів у важкодоступному місці. Даний колектор обслуговує мікрорайон Перемоги, Огієнка, Шопена, в його роботі вже виникали проблеми, що загрожувало серйозними наслідками й навіть тривалими порушеннями в роботі каналізаційних мереж.

Однак, завдяки оперативній роботі КП «Луцькводоканал» за підтримки Луцької міської ради і керівництва міста вдалося уникнути серйозної аварії, вчасно розпочавши роботи по усуненню ушкоджень. Уже зараз вдалося проникнути на значну підземну глибину, попри ризик обвалу грунту , і виявити ушкодження, які будуть ліквідовані в максимально короткі терміни. Фото засвідчують, наскільки складним і ризикованим виявився процес ліквідації аварії, однак спеціалісти працюють, щоб відновити роботу системи водовідведення. Схожі аварійні ситуації виникають в усіх містах України, але часто їх вирішення займає від 3 до 6 місяців. Приклад Луцька засвідчує ефективну взаємодію влади і комунальних підприємств задля комфорту лучан, що забезпечила можливість швидко і ефективно зреагувати на проблему.

Роботи по усуненню аварійної ситуації триватимуть орієнтовно 3-4 дні. На ділянці робіт перекрито автомобільний рух, оскільки високим є ризик зсуву грунтів.

КП «Луцькводоканал»

Поширити: