25 березня, 2020 - 15:31

В УМОВАХ КАРАНТИНУ ДІЯЛЬНІСТЬ КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КОЖНОГО СПОЖИВАЧА!

Шановні клієнти КП «Луцькводоканал»! Звертаємось із нагадуванням про необхідність своєчасної оплати послуг водопостачання і водовідведення! Сьогодні кожен із вас може здійснити оплату, не виходячи з дому, з допомогою онлайн-сервісу «особистий кабінет» https://oc.vd.lutsk.ua

або через банківські інтернет-ресурси. В нинішній критичній ситуації діяльність стратегічно важливого підприємства «Луцькводоканал» залежить від кожного споживача. Від своєчасної плати за воду залежить і ваш добробут, стабільне і безперебійне водопостачання. Зауважимо, «Луцькводоканал» подає воду цілодобово, на відміну від багатьох інших міст України, і ми будемо прагнути зберегти такий показник діяльності. Також ми продовжуємо оперативно ліквідовувати всі аварійні ситуації на мережах і забезпечувати активну діяльність підприємства в умовах карантину. Аби зберегти безперебійне водопостачання і якісну діяльність підприємства, необхідні ваша підтримка, ваша небайдужість і своєчасність в оплаті послуг. У першу чергу, це необхідно кожному домогосподарству і кожному з нас!

У нинішній складній ситуації важливою є не лише самодисципліна у дотриманні карантину, але і своєчасна оплата послуг водопостачання!

Із повагою, КП «Луцькводоканал»

Поширити:
https://oc." data-share-imageurl="">