31 травня, 2019 - 15:17

Відбулось відкрите обговорення наміру КП «Луцькводоканал» здійснити зміну діючих тарифів на 2020 рік

28 травня на підприємстві «Луцькводоканал» відбулось відкрите обговорення проектів тарифів на водопостачання та водовідведення на 2020 рік. Участь у заході взяв перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

Комунальне підприємство «Луцькводоканал», відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2019 № 339 та Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затвердженого постановою НКРЕКП від 10.03.2016 № 303, виконало планові розрахунки тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2020 рік.

За словами заступника директора фінансового та управління персоналом КП «Луцькводоканал» Ольги Шевчук, на сьогодні підприємство вже має затверджені тарифи на 2019 рік. Було розраховано ріст тарифів порівняно з нинішнім, із врахуванням змін прожиткового мінімуму з 1 грудня 2019 року.

«Сьогоднішнім порядком формування тарифів нам дозволено закладати рівень рентабельності, – зауважила Ольга Шевчук. – В нас на сьогодні є два закладених джерела – 3% ми заклали на поповнення обігових коштів, а також 5 млн грн. – на виробничі інвестиції. Тарифами передбачені всі законодавчі зміни 2019 року, витрати на матеріали, ремонтні роботи проіндексовні відповідно до макроекономічних показників на 2019-202 роки по оптимістичному сценарію. Будемо сподіватися, що Національна комісія до жовтня розгляне наші матеріали і з 1 січня ми будемо з новими тарифами».

«Процес формування тарифів на 2019 рік, на жаль, тривав досить довго, спостерігалось певне політичне блокування цього процесу, – зауважив Григорій Недопад. – Усі ми усвідомлюємо, що час змін на підприємстві настав, воно потребує розвитку і виходу з рівня збитковості. Сьогодні метою Луцької міської ради є формування тарифу на місцях, що дозволить оперативніше та об’єктивніше впроваджувати зміни і розвивати підприємство. Тому лишається побажати працівникам успіхів у зарплаті і швидкого затвердження тарифу. Адже коригування тарифу призведе до збільшення заробітної плати, а це, своєю чергою, зупинить плинність кадрів і дозволить працівникам підприємства почуватися більш впевнено та захищено».

Поширити: